Biuletyn Informacji Publicznej Zachodniopomorskiego OW NFZ

Praca w NFZ

Nabór na wolne stanowisko pracy w Wydziale Kontroli WKO/29z/2018 - zakończenie

23-05-2018

Aktualizacja 05.07.2018 r.

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

 (WKO/29z/2018)

Na stanowisko pracy młodszego specjalisty w Wydziale Kontroli w Sekcji ds. Zarządzania Procesem Kontroli (WKO/29z/2018) zatrudniona została Pani Marzena Godlewska-Rajs. Kandydatka wykazała się wiedzą niezbędną do zatrudnienia na ww. stanowisko, spełnia wymagania zawarte w ogłoszeniu z dnia 23.05.2018 r.

ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ W SZCZECINIE

ul. Arkońska 45, 71-470 Szczecin

Poszukuje kandydata na stanowisko:

młodszego specjalisty/specjalisty

w Wydziale Kontroli

w Sekcji ds. Zarządzania Procesem Kontroli

 WKO/29z/2018

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: na czas nieokreślony poprzedzony 3-miesięcznym okresem próbnym

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin

Główne obowiązki:

  • prowadzenie rejestru wydawanych upoważnień do kontroli
  • prowadzenie elektronicznego rejestru kontroli
  • opracowywanie akt kontroli
  • monitorowanie realizacji zaleceń pokontrolnych finansowych i niefinansowych
  • opracowywanie informacji, sprawozdań, wniosków w zakresie prowadzonych kontroli świadczeniodawców, aptek i ordynacji lekarskich.
  • przekazywanie zażaleń na czynności Dyrektora Oddziału do Prezesa NFZ.
  • opracowywanie we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi Oddziału Planu Kontroli Świadczeniodawców, Aptek, Programów terapeutycznych, Chemioterapii i Ordynacji lekarskiej
  • współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji celów i zadań Oddziału

Wymagania formalne:

  • wykształcenie: wyższe
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość aktów prawnych obowiązujących w ochronie zdrowia
  • podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie programu Excel i Word

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie zdrowia
  • komunikatywność
  • solidność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty:

  • podpisane: list motywacyjny i CV
  • podpisane oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy, dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji WKO/29z/2018 prowadzonego przez Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ  w Szczecinie" .
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - druk do pobrania
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

Administratorem danych osobowych udostępnionych na potrzeby rekrutacji jest Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 45, reprezentowany przez Dyrektora Oddziału (na podstawie art. 24 ust. 1 i 25 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).
Kandydatowi ubiegającemu się o zatrudnienie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Dodatkowe informacje dotyczące naboru:

  • kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej
  • formę weryfikowania kompetencji kandydatów ustali Komisja Rekrutacyjna, która może w szczególności stosować następujące narzędzia i techniki selekcji: kwestionariusze, formularze, rozmowę kwalifikacyjną, test wiedzy i umiejętności oraz zadania symulacyjne
  • kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej o terminie i miejscu jego przeprowadzenia
  • kandydaci, których oferty nie spełniają wymagań formalnych nie będą o tym powiadamiani
  • informacja telefoniczna: 91 425 11 80

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 06 czerwca 2018 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w kancelarii siedziby Oddziału (kancelaria czynna w godzinach 8:00-16:00) lub proszę przesłać na adres: Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ, 71-470 Szczecin, ul. Arkońska 45, z dopiskiem: OFERTA PRACY nr  WKO/29z/2018.

Inne informacje:

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do ZOW NFZ)
  • Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procesu rekrutacji WKO/29z/2018.

Ponadto kandydaci do zatrudnienia powinni spełniać wymogi określone dla pracowników NFZ w art. 112 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych  (tekst jednolity: Dz. U. 2017 poz. 1938 z późn zm.):

Art. 112. 1. Pracownicy Funduszu nie mogą być jednocześnie:

1) świadczeniodawcami, którzy zawarli umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej lub ubiegają się o zawarcie takich umów;
2) właścicielami, pracownikami lub osobami współpracującymi ze świadczeniodawcami, którzy zawarli umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej lub ubiegają się o zawarcie takich umów;
3) członkami organów lub pracownikami podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej;
4) członkami organów lub pracownikami jednostek samorządu terytorialnego;
5) członkami organów zakładu ubezpieczeń prowadzącego działalność ubezpieczeniową na podstawie ustawy z dnia z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. 2017 r. poz. 1170 i 1089);
6) właścicielami akcji lub udziałów w spółkach handlowych prowadzących podmioty, o których mowa w pkt 2;
7) właścicielami w spółkach handlowych więcej niż 10% akcji lub udziałów przedstawiających więcej niż 10% kapitału zakładowego - w każdej z tych spółek, w przypadku spółek innych niż określone w pkt 6;
8) posłami, posłami do Parlamentu Europejskiego albo senatorami;
9) członkami Rady Funduszu oraz rad oddziałów wojewódzkich Funduszu.

2. Pracownicy Funduszu nie mogą bez zgody Prezesa Funduszu:

1) podejmować zatrudnienia u innego pracodawcy;
2) wykonywać działalności gospodarczej.

Podmiot publikujący: Zachodniopomorski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Mateusz Misiuda
Publikacja informacji: 23.05.2018 15:35
Aktualizacja informacji: 05.07.2018 10:29
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności