Biuletyn Informacji Publicznej Zachodniopomorskiego OW NFZ

Praca w NFZ

Nabór na wolne stanowisko pracy w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej WSOZ/14z/2018 - w toku

14-03-2018

Aktualizacja 30.03.2018

LISTA KANDYDATÓW

spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu z dnia 14.03.2018 roku o naborze na wolne stanowisko referenta/ starszego referenta

 w Dziale ds. Wyrobów Medycznych w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej WŚOZ/14z /2018

Lp.

Imię i Nazwisko

Miejsce zamieszkania

1

Anna Borowicz

Szczecin

2

Anna Płytnik

Szczecin

3

Grażyna Pułtorak

Szczecin

4

Dorota Rużewicz

Szczecin

5

Agata Szaber-Jędruszek

Mierzyn

Nabór na wolne stanowisko pracy referent/starszy referent w Dziale ds. Wyrobów Medycznych w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej WSOZ/14z/2018– ogłoszenie

ZACHODNIOPOMORSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ W SZCZECINIE

ul. Arkońska 45, 71-470 Szczecin

Poszukuje kandydata na stanowisko:

referent/starszy referent

w Dziale ds. Wyrobów Medycznych w Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej

WSOZ/14z/2018

Wymiar etatu: 1

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1

Główne obowiązki:

  • Obsługa ubezpieczonych w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne
  • Kontrola formalna zleceń w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne
  • Współpraca ze świadczeniodawcami w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne
  • Przygotowywanie projektów odpowiedzi merytorycznych na skargi i wnioski ubezpieczonych w szczególności w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne.
  • Udział w rozpatrywaniu wniosków o zawarcie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe, preferowane ekonomiczne, administracja publiczna, zdrowie publiczne
  • minimum  3-letni staż pracy, w tym doświadczenie w pracy z klientem
  • ogólna wiedza o systemie ochrony zdrowia w Polsce w tym podstawowych znajomość przepisów z zakresu ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  • praktyczna znajomość programów WORD i EXCEL
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe wymagania:

  • samodzielność i szybkość podejmowania decyzji
  • sumienność i odpowiedzialność
  • kreatywność i komunikatywność
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Wymagane dokumenty:

  • podpisane: list motywacyjny i CV
  • podpisane oświadczenie o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych         w mojej ofercie  pracy, dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji WSOZ/14z/2018 prowadzonego przez Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ  w Szczecinie" - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922)
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie: druk do pobrania
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

Dodatkowe informacje dotyczące naboru:

  • kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej
  • formę weryfikowania kompetencji kandydatów ustali Komisja Rekrutacyjna, która może w szczególności stosować następujące narzędzia i techniki selekcji: kwestionariusze, formularze, rozmowę kwalifikacyjną, test wiedzy i umiejętności oraz zadania symulacyjne
  • kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej o terminie i miejscu jego przeprowadzenia
  • kandydaci, których oferty nie spełniają wymagań formalnych nie będą o tym powiadamiani
  • informacja telefoniczna: 91 425 11 80

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów w terminie do dnia 28.03.2018 r. na adres: Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki NFZ, 71-470 Szczecin, ul. Arkońska 45 Wydział Kadr i Szkoleń, pokój 405 a z dopiskiem: OFERTA PRACY - WSOZ/14z/2018.

Inne informacje:

  • Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do ZOW NFZ),
  • Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, a które nie zostały odebrane osobiście przez zainteresowanych w terminie do 30 dni od daty zakończenia naboru zostaną komisyjnie zniszczone.

Ponadto kandydaci do zatrudnienia powinni spełniać wymogi określone dla pracowników NFZ w art. 112 ustawy  z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych                      (Dz.U. 2016 1793 z późn. zm.)

   1.         Pracownicy Funduszu nie mogą być jednocześnie:

  1. świadczeniodawcami, którzy zawarli umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej lub ubiegają się o zawarcie takich umów;
  2. właścicielami, pracownikami lub osobami współpracującymi ze świadczeniodawcami, którzy zawarli umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej lub ubiegają się o zawarcie takich umów;
  3. członkami organów lub pracownikami podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej;
  4. członkami organów lub pracownikami jednostek samorządu terytorialnego;
  5. członkami organów zakładu ubezpieczeń prowadzącego działalność ubezpieczeniową na podstawie ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (Dz. U. z 2017 r. poz. 1170 i 1089);
  6. właścicielami akcji lub udziałów w spółkach handlowych prowadzących podmioty, o których mowa w pkt 2;
  7. właścicielami w spółkach handlowych więcej niż 10% akcji lub udziałów przedstawiających więcej niż 10% kapitału zakładowego - w każdej z tych spółek, w przypadku spółek innych niż określone w pkt 6;
  8. posłami, posłami do Parlamentu Europejskiego albo senatorami;
  9. członkami Rady Funduszu oraz rad oddziałów wojewódzkich Funduszu.
  1. Pracownicy Funduszu nie mogą bez zgody Prezesa Funduszu:
  1. podejmować zatrudnienia u innego pracodawcy;
  2. wykonywać działalności gospodarczej.

Podmiot publikujący: Zachodniopomorski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Kadr i Szkoleń
Publikujący informację: Mateusz Misiuda
Publikacja informacji: 14.03.2018 14:16
Aktualizacja informacji: 30.03.2018 15:18
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności