logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Dla mediów

Drukuj

Rzecznicy prasowi oddziałów wojewódzkich NFZ

Rzecznicy prasowi oddziałów wojewódzkich NFZ

Dolnośląski OW NFZ

Joanna Mierzwińska

tel. 71 79 79 256, fax 71 79 79 201
joanna.mierzwinska@nfz-wroclaw.pl

Kujawsko-Pomorski OW NFZ

Barbara Nawrocka

tel. 52 32 52 892, fax 52 32 52 754
rzecznik@nfz-bydgoszcz.pl

Lubelski OW NFZ

Małgorzata Bartoszek

tel. 81 53-106-02, kom. 661 881 035
rzecznik.prasowy@nfz-lublin.pl

Lubuski OW NFZ

Agnieszka Hałas

tel. 68 32 87 638, fax 68 32 87 657
rzecznik_pras@nfz-zielonagora.pl

Łódzki OW NFZ

Anna Leder

tel. 42 27 54 010, fax 42 275 40 61
rzecznik@nfz-lodz.pl, a.leder@nfz-lodz.pl

Małopolski OW NFZ

Aleksandra Kwiecień

tel. 12 29 88 120, fax 12 43 06 770
aleksandra.kwiecien@nfz-krakow.pl, biuroprasowe@nfz-krakow.pl

Mazowiecki OW NFZ

Andrzej Troszyński

tel. 22 279 75 01
rzecznik@nfz-warszawa.pl

Opolski OW NFZ

Barbara Pawlos

tel. 77 549 53 21
barbara.pawlos@nfz-opole.pl

Podkarpacki OW NFZ

Marek Jakubowicz

tel. 17 86 04 220, fax 14 86 04 112
marek.jakubowicz@nfz-rzeszow.pl, rzecznik_prasowy@nfz-rzeszow.pl

Podlaski OW NFZ

Rafał Tomaszczuk

tel. 85 74 59 545, fax 85 74 59 539
rtomaszczuk@nfz-bialystok.pl

Pomorski OW NFZ

Mariusz Szymański

tel. 58 75 12 517, fax 58 75 12 516
mariusz.szymanski@nfz-gdansk.pl

Śląski OW NFZ

Małgorzata Doros

tel. 32 73 51 807, fax 32 73 51 571
biuroprasowe@nfz-katowice.pl

Świętokrzyski OW NFZ

Beata Szczepanek

tel. 41 36 46 286, fax 41 36 29 072
beata.szczepanek@nfz-kielce.pl

Warmińsko-Mazurski OW NFZ

Magdalena Mil

tel. 89 53 41 145, fax 89 53 39 670
magdalena.mil@nfz-olsztyn.pl

Wielkopolski OW NFZ

p.o. Magdalena Rozumek

tel. 61 850 61 54, 61 850 61 50

magdalena.rozumek@nfz-poznan.pl, rzecznik.prasowy@nfz-poznan.pl

Małgorzata Lipko

malgorzata.lipko@nfz-poznan.pl, rzecznik.prasowy@nfz-poznan.pl

Zachodniopomorski OW NFZ

Małgorzata Koszur

tel. 91 42 51 145, fax 91 42 51 177
malgorzata.koszur@nfz-szczecin.pl, rzecznik@nfz-szczecin.pl