• A
  • A+
  • A++

Zarządzenia Prezesa

Drukuj

Projekty zarządzeń

Projekt zarządzenia - kryteria oceny ofert - świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie

15.09.2015
Komunikat w sprawie przekazania do opiniowania projektu zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia zmieniającego zarządzenie w sprawie określenia kryteriów oceny ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Projekt zarządzenia - warunki zawierania i realizacji umów - świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie

28.08.2015
Komunikat w sprawie przekazania do opiniowania projektu zarządzenia Prezesa NFZ zmieniającego zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń w rodzaju: świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie.

Projekt zarządzenia - warunki zawierania i realizacji umów - ambulatoryjna opieka specjalistyczna

12.08.2015
Komunikat w sprawie przekazania do opiniowania projektu zarządzenia Prezesa NFZ zmieniającego zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna.

Projekty zarządzeń - kryteria oceny ofert - warunki zawierania i realizacji umów - leczenie stomatologiczne

06.08.2015
Komunikat w związku z przekazaniem do opiniowania projektów zarządzeń Prezesa NFZ ws. określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne oraz ws. określenia kryteriów oceny ofert...

Projekt zarządzenia - kryteria oceny ofert - lecznictwo uzdrowiskowe

06.08.2015
Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawia, w celu wyrażenia opinii projekt zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia zmieniający zarządzenie w sprawie określenia kryteriów oceny ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umowy o udzielanie...

Projekt zarządzenia - warunki zawierania i realizacji umów - lecznictwo uzdrowiskowe

06.08.2015
Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawia, w celu wyrażenia opinii projekt zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia zmieniający zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju lecznictwo uzdrowiskowe.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    39