O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Referent / Starszy Referent / Wydział Gospodarki Lekami/ Dział Refundacji Leków (1 etat / umowa o pracę na zastępstwo)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Paweł Flieger, Lublin
  2. Dorota Gutowska, Lublin
  3. Adrianna Heriy, Lublin
  4. Magdalena Hofman, Lublin
  5. Kinga Kawka, Marynin
  6. Izabela Majewska, Lublin
  7. Patrycja Nowak, Lublin
  8. Karolina Rak, Lublin
  9. Urszula Sieńko, Lublin
  10. Paulina Wąsik, Świdnik
  11. Klaudia Woźniak, Lublin
  12. Aleksandra Zagozdon, Lublin

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zawieranie, ewidencjonowanie i aktualizowanie umów z aptekami: na wydawanie refundowanego leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobu medycznego na receptę, na realizację zalecanych szczepień ochronnych w aptece, na pełnienie dyżurów w dni wolne od pracy lub dyżurów w porze nocnej w aptece, o realizację programu pilotażowego w zakresie usług farmaceuty dotyczących zdrowia reprodukcyjnego,
  • weryfikacja merytoryczna komunikatów elektronicznych i zbiorczych zestawień recept na leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyroby medyczne przekazywanych przez apteki/punkty apteczne,
  • weryfikacja merytoryczna raportów oraz faktur za wykonane szczepienia przekazanych przez apteki,
  • weryfikacja merytoryczna zestawień i faktur za zrealizowane dyżury w dni wolne od pracy lub dyżurów w porze nocnej w aptece przekazywanych przez apteki,
  • weryfikacja merytoryczna raportów oraz faktur dotyczących realizacji programu pilotażowego w zakresie opieki farmaceuty sprawowanej nad pacjentem w zakresie zdrowia reprodukcyjnego przekazywanych przez apteki,
  • przygotowanie sprawozdań, analiz, ocen, wniosków, informacji oraz wszelkich pism w zakresie prowadzonych spraw zgodnie z właściwością Wydziału.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie co najmniej średnie, przy czym:
  • dla stanowiska referenta nie jest wymagany staż pracy,
  • dla stanowiska starszego referenta: przy wykształceniu wyższym nie jest wymagany staż pracy, przy wykształceniu średnim wymagany co najmniej 3-letni staż pracy zawodowej.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z dnia 27 sierpnia 2004 r. tj. z dnia 16 stycznia 2024 r. (Dz.U. z 2024 r. poz. 146.) w następującym zakresie: Dział I. Rozdział 1; Dział II. Rozdział 1 i 3;
  • znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 grudnia 2011 r. w sprawie ogólnych warunków umów na realizację recept oraz ramowego wzoru umowy na realizację recept (Dz.U. z 2021 r., poz. 337);
  • znajomość zarządzenia nr 73/2022/DGL Prezesa NFZ z dnia 3 czerwca 2022 r. w sprawie warunków zawierania umów na wydawanie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na receptę (ze zm.);
  • znajomość zarządzenia nr 155/2023/DGL Prezesa NFZ z dnia 31 października 2023 r. w sprawie warunków zawierania i realizacji umów na realizację zalecanych szczepień ochronnych w aptece (ze zm.);
  • znajomość zarządzenia nr 193/2023/DGL Prezesa NFZ z dnia 29 grudnia 2023 r. w sprawie warunków zawierania i realizacji umów na pełnienie dyżurów w dni wolne od pracy lub dyżurów w porze nocnej w aptece;
  • znajomość zarządzenia nr 48/2024/DGL Prezesa NFZ z dnia 30 kwietnia 2024 r. w sprawie programu pilotażowego w zakresie usług farmaceuty dotyczących zdrowia reprodukcyjnego (ze zm.);
  • obsługa aplikacji MS Word i MS Excel na poziomie co najmniej podstawowym;
  • umiejętność redagowania korespondencji urzędowej;
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: kadry@nfz-lublin.pl.

Dokumenty należy składać do 7 sierpnia 2024 r. (decyduje data wpływu do Oddziału):

  • w formie papierowej w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przesłać na adres:

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin,
z dopiskiem: oferta pracy nr Lublin/24/24

  • albo w formie elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Z kandydatami kontaktujemy się drogą mailową.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Łukasz Bondyra
Publikacja informacji: 24.07.2024 14:50
Aktualizacja informacji: 08.08.2024 12:10
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty