Starszy referent w Zespole Kontroli Wewnętrznej (1 etat / umowa o pracę)

Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Pan Konrad Antoszewski, zam. Działdowo
  2. Pani Monika Biskupska, zam. Jonkowo
  3. Pan Jerzy Chyl, zam. Olsztyn
  4. Pani Kinga Kożuch, zam. Olsztyn
  5. Pani Marlena Rogalska, zam. Olsztyn
  6. Pani Joanna Stefaniak, zam. Olsztyn
  7. Pani Liliia Tkachuk, zam. Olsztyn

GŁÓWNE ZADANIA:

  • udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu wewnętrznych kontroli planowych i doraźnych,
  • przedstawianie wniosków i działań naprawczych na podstawie przeprowadzonych kontroli,
  • monitorowanie wykonania wniosków i zaleceń pokontrolnych,
  • rozpatrywanie skarg na pracowników i działalność oddziału.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie - wyższe.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane wykształcenie prawnicze lub administracyjne oraz doświadczenie w obszarze kontroli lub audytu,
  • znajomość przepisów ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze świadczeń publicznych,
  • znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów Excel i Word,
  • obowiązkowość, rzetelność i sumienność,
  • umiejętność stosowania aktów prawnych w praktyce,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,
  • zorientowanie na osiąganie celów,
  • asertywność,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 18.07.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie ul. Żołnierska 16 (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Żołnierska 16

10-561 Olsztyn

z dopiskiem: oferta pracy Olsztyn/24/17

Podmiot publikujący: Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Autor informacji: Krystyna Rogalska
Publikujący informację: Magdalena Mil