Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych w Opolskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia

Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  • Paweł Korzeniowski, Chełm Śląski

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • kierowanie pracą podległych komórek organizacyjnych pionu finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, zarządzeniami i innymi wewnętrznymi regulacjami,
  • odpowiedzialność i nadzór nad sprawną i efektywna realizacją zadań podległych komórek organizacyjnych,
  • efektywne gospodarowanie środkami finansowymi Oddziału,
  • przygotowywanie projektu planu finansowego Oddziału,
  • przygotowywanie corocznej prognozy kosztów Oddziału,
  • przygotowywanie projektów planów inwestycyjnych Oddziału,
  • nadzór nad rozliczaniem umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej,
  • nadzór nad sprawozdawczością przygotowywaną przez podległe komórki organizacyjne dla Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • nadzór nad zapewnieniem administracyjna – technicznej obsługi Oddziału.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub równorzędne w zakresie prawa, ekonomii,
  • minimum 5 lat stażu pracy,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w sektorze ochrony zdrowia,
  • znajomość zagadnień dotyczących działalności Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • znajomość przepisów prawa, w szczególności z zakresu ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r.,
    o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2024 poz. 146 z późn. zm.), ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, ustawy prawo zamówień publicznych.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie zawodowe w sektorze ochrony zdrowia,
  • terminowość i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • skrupulatność w realizacji zadań,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy podległego zespołu,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy kandydata,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej, w tym na stanowisku kierowniczym,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności zakazem zajmowania stanowisk kierowniczych w urzędach organów władzy publicznych lub pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi;
  • oświadczenie lustracyjne lub informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego, zgodnie z art. w zw. z art. 4 pkt 29 ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (tj. Dz.U. z 2021 r., poz. 1633) – dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972r.- oświadczenie lub informację, o której mowa powyżej należy złożyć w zamkniętej i opisanej kopercie podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • podpisane oświadczenia o treści:

- „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku dołączonego do oferty pracy Opole/24/08”.

UWAGA! Dołączenie wizerunku kandydata jest dobrowolne.

- „Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i przyjmuję do wiadomości Klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych
w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacyjnym Opole/24/08”.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu:).

oraz pod  nr telefonu: 775495230, 775495396

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 15 maja 2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

45 – 310 Opole ul. Ozimska 72A

Wydział Spraw Pracowniczych,

z dopiskiem: oferta pracy Opole/24/08

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Barbara Pawlos