O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Referent w Dziale Obsługi Umów, Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej (1 etat/ umowa na zastępstwo)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

1.            Klaudia Łubecka - Bydgoszcz

2.            Karolina Betlej - Bydgoszcz

3.            Anna Martek - Szubin

4.            Marta Wójcik - Bydgoszcz

5.            Agnieszka Makowiecka -Bydgoszcz

6.            Agata Michalska - Bydgoszcz

7.            Patrycja Brzymińska - Bydgoszcz

8.            Anna Goworek - Bydgoszcz

9.            Natalia Ebertowska - Bydgoszcz

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  1. Przygotowywanie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej zgodnie z odpowiednim zarządzeniem Prezesa NFZ zawierającym obowiązujący wzór umowy, wprowadzanie ich do systemu informatycznego Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ oraz po podpisaniu przez Dyrektora tut. Oddziału NFZ przekazywanie świadczeniodawcom.
  2. Przygotowywanie aneksów, porozumień oraz ugód do zawartych umów, wprowadzanie ich do systemu informatycznego Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ oraz po podpisaniu przez Dyrektora tut. Oddziału NFZ przekazywanie świadczeniodawcom.
  3. Aktualizowanie danych świadczeniodawców w systemach informatycznych Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ.
  4. Prowadzenie komputerowej bazy danych dot. umów oraz aneksów zawartych ze świadczeniodawcami.
  5. Elektroniczne zarządzenia dokumentacją.
  6. Przyjmowanie korespondencji wpływającej Do Działu Obsługi Umów oraz jej ewidencja.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: minimum średnie

Wykształcenie należy potwierdzić kopią  świadectwa ukończenia szkoły średniej lub kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość zasad funkcjonowania organizacji, celów i zadań NFZ oraz zapisów dotyczących umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej określonych w ustawie dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2024 r.
    poz. 146),
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, dokładność i skrupulatność w działaniu,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 52 32 52 914

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 04.07.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego OW NFZ (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

85-863 Bydgoszcz

ul. Łomżyńska 33

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Bydgoszcz/24/09

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ
Autor informacji: Aleksandra Gackowska
Publikujący informację: Daria Szczesniak
Wytworzenie informacji: 20.06.2024
Publikacja informacji: 20.06.2024 14:25
Aktualizacja informacji: 10.07.2024 12:50
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty