Starszy specjalista/główny specjalista w Wydziale Promocji Usług i Prostego Języka w Departamencie Obsługi Klientów i Profilaktyki

W związku z brakiem kandydatów wykazujących się wystarczającą wiedzą i kompetencjami rekrutacja na stanowisko starszego specjalisty/głównego specjalisty w Wydziale Promocji Usług i Prostego Języka w Departamencie Obsługi Klientów i Profilaktyki została zakończona bez zatrudnienia.

Proces rekrutacji DOKiP/24/115 został zakończony.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wdrażanie prostego języka w NFZ, w szczególności:
  • upraszczanie komunikacji pisemnej NFZ (pisma, formularze, publikacje na stronach internetowych);
  • organizacja i prowadzenie szkoleń pracowników z prostego i poprawnego języka;
  • promocja prostego języka w NFZ.
  • Opiniowanie językowe pism i materiałów do publikacji na stronach internetowych NFZ, w szczególności:
  • opiniowanie materiałów do publikacji na stronie Nfz.gov.pl
  • redagowanie treści na portale NFZ: Akademia.nfz.gov.pl, Pacjent.gov.pl, Diety.nfz.gov.pl;
  • redagowanie treści materiałów informacyjnych;
  • monitoring informacji i aktualizacja publikacji na portalach NFZ w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia;
  • współpraca z redaktorem prowadzącym portale NFZ w zakresie planowania harmonogramu publikacji;
  • obsługa CMS;
  • obsługa korespondencji wpływającej do redakcji portali.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe potwierdzające warsztat redaktorski, preferowane kierunki: polonistyka, filologia polska;
  • na stanowisko starszego specjalisty minimum 4 lata pracy zawodowej;
  • na stanowisko głównego specjalisty minimum 5 lat pracy zawodowej;
  • doświadczenie w:
  • pisaniu i redagowaniu treści;
  • zarządzaniu projektami lub zespołami zadaniowymi;
  • organizacji i prowadzeniu szkoleń;
  • znajomość systemu ochrony zdrowia;
  • znajomość zasad prostego i poprawnego języka;
  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 2561 ze zm.).

Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; lata pracy zawodowej wskazane w ogłoszeniu należy potwierdzić świadectwami pracy / zaświadczeniem o zatrudnieniu / aktualnym wyciągiem z CEIDG.

Wymagania dodatkowe:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. 2023 r. poz. 82 ze. zm.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej, wskazane w ogłoszeniu z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 05.06.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00-16.00) lub przesłać na adres:

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

02-528 Warszawa, ul. Rakowiecka 26/30

z dopiskiem: oferta pracy DOKiP/24/115

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Michał Różański
Źródło: Biuro Spraw Pracowniczych