Młodszy Specjalista w Wydziale Księgowości

Status

Ogłoszenie o zatrudnieniu – Gdańsk/24/05

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne, określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Młodszego Specjalisty w Wydziale Księgowości:

  • Magdalena Roskal  - Gdańsk;
  • Anna Królikowska – Gdańsk;
  • Magdalena Himkowska – Białogard
  • Jadwiga Adamiec – Czerniewo;
  • Matylda Urbańska – Gdańsk;
  • Barbara Fejdasz – Gdańsk.

data publikacji: 29.03.2024 r.

Szczegóły oferty
GŁÓWNE ZADANIA:

  • Prowadzenie spraw związanych z ewidencją i windykacją należności w trybie cywilnoprawym i administracyjnoprawnym zgodnie z obowiązującymi procedurami w POW NFZ,
  • przygotowywanie wezwań do zapłaty, upomnień, tytułów wykonawczych,
  • współpraca z Urzędami Skarbowymi i Komornikami Sądowymi,
  • naliczanie odsetek od nieterminowych zapłat,
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • poprawna dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych w systemie FK zgodne z planem kont,
  • potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • przygotowywanie i przekazywanie dokumentów księgowych do archiwizacji.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe,
  • lata pracy zawodowej: przy wykształceniu średnim – 4 lata stażu pracy, przy wykształceniu wyższym – 1 rok stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT,
  • znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem arkuszy kalkulacyjnych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność analizy danych,
  • umiejętność poprawnego formułowania pism,
  • sumienność i terminowość, zdyscyplinowanie, rzetelność, odpowiedzialność,
  • mile widziana znajomość ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 58 75 12 730.
Dokumenty w formie papierowej należy składać do 27.03.2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ,
przy ul. Marynarki Polskiej 148 w Gdańsku (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 15.30) lub przesłać na adres:

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
80-865 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 148.
(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Gdańsk/24/05

Podmiot publikujący: Pomorski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Pomorskiego OW NFZ
Publikujący informację: Piotr Kollakowski