Specjalista w Wydziale Spraw Pracowniczych- umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika/pełny etat

Status

Ogłoszenie o zatrudnieniu – Gdańsk/24/06

Decyzja o wyniku naboru - ogłoszenie nr Gdańsk/24/06

   [Zanonimizowano]

Data publikacji:06.05.2024 r.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne, określone w ogłoszeniu o naborze
na stanowisko Specjalisty w Wydziale Spraw Pracowniczych:

[zanonimizowano]

Data publikacji:03.04.2024 r.

Szczegóły oferty
GŁÓWNE ZADANIA:

1. Kompletowanie dokumentacji osobowej pracowników.
2. Prowadzenie programu Kadry/Płace w zakresie: prowadzenie kartotek pracownika; prowadzenie kartotek statystyki nieobecnego pracownika; wprowadzanie i zarzadzanie nieobecnościami.
3. Kontrola przestrzegania dyscypliny czasu pracy i ewidencjonowanie spóźnień.
4. Prowadzenie ewidencji zatrudnionych w programie Kadry / Płace.
5. Rozliczanie pracy w godzinach nadliczbowych w tym obsługa programu Kadry/Płace – Grafiki, naliczanie wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, przygotowanie listy plac.
6. Obsługa programu Kadry / Płace w zakresie:

  •  prowadzenie kartotek danych osobowych,
  •  prowadzenie kartotek danych płacowych,
  •  prowadzenie kartotek historii zatrudnienia.

7. Obsługa programu Płatnik.
8. Naliczanie wynagrodzeń i przygotowanie list płac.
9. Przygotowanie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu ERP-7.
10. Przygotowywanie danych i sporządzanie sprawozdań do GUS, Ministerstwa Zdrowia, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia i Centrali NFZ w zakresie kadr i płac.
11. Przygotowywanie dokumentacji przeznaczonej do archiwizacji.

WYMAGANIA:
Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe; pożądane wykształcenie administracyjne lub ekonomiczne.
  • Lata pracy zawodowej: przy wykształceniu średnim – 5 lat stażu pracy; przy wykształceniu wyższym – 3 lata stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane:

- doświadczenie w administracji,
- doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata pracy na stanowisku ds. obsługi kadrowej;
-  doświadczenie w pracy z klientem;

  •  znajomość ustaw: ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. 2022 poz. 2561z późn. zm.),
  • ukończone kursy/szkolenia kadrowo-płacowe;
  • dobra znajomość przepisów z zakresu kadr;
  • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel;
  • samodzielność i skrupulatność w działaniu oraz dobra organizacja pracy;
  • zdolności analityczne;
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • lojalność;
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 58 75 12 730.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 02.04.2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ,
przy ul. Marynarki Polskiej 148 w Gdańsku (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 15.30) lub przesłać na adres:

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
80-865 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 148.
(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Gdańsk/24/06

Podmiot publikujący: Pomorski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Pomorskiego OW NFZ
Publikujący informację: Karolina Kłosin