Główny Specjalista w Wydziale ds. Służb Mundurowych w Dziale Lecznictwa Uzdrowiskowego

Status

Decyzja o wyniku naboru - ogłoszenie nr Gdańsk/24/13

W Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ nie dokonano naboru na stanowisko Głównego Specjalisty w Wydziale ds. Służb Mundurowych w Dziale Lecznictwa Uzdrowiskowego.

Uzasadnienie:

W wymaganym terminie nie wpłynęła żadna oferta.

Proces rekrutacji Gdańsk/24/13 został zakończony.

data publikacji: 21 czerwca 2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Opiniowanie e-skierowań na leczenie uzdrowiskowe / rehabilitację uzdrowiskową:
  1.  analiza stanu zdrowia świadczeniobiorcy na podstawie opisu lekarza kierującego, wyników badań i/lub/ karty informacyjnej leczenia szpitalnego,
  2.  kwalifikacja do profilu leczenia uzdrowiskowego, zakresu i obszaru leczenia uzdrowiskowego,
  3.  występowanie do lekarza kierującego o uzupełnienie dokumentacji medycznej niezbędnej do potwierdzenia skierowania;

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: Wyższe medyczne - lekarz specjalista w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej
    lub rehabilitacji medycznej,
  • Lata pracy zawodowej: 5 lata stażu pracy

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w lecznictwie uzdrowiskowym lub rehabilitacji;
  • Znajomość aktów prawnych w sprawie kierowania na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację
    uzdrowiskową:

- Ustawa z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych
ze środków publicznych ( Dz.U. z 2024 poz.146);

- Ustawa z dnia 28 lipca 2005r. o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony
uzdrowiskowej oraz o gminach uzdrowiskowych (t.j. Dz.U. z 2023r. poz.151);

- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 lipca 2011 roku w sprawie kierowania na leczenie
uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową (Dz. U. z 2023r.poz.399 z późn.zm.):

- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 5 stycznia 2012 r. w sprawie sposobu kierowania
i kwalifikowania pacjentów do zakładów lecznictwa uzdrowiskowego (Dz. U. z 2012 r poz.14
z późn. zm);

- Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 lipca 2023r. w sprawie świadczeń gwarantowanych
z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego. ( Dz.U. z 2023r. poz.1528 z późn. zm.)

  • Znajomość specyfiki i struktury podmiotów uzdrowiskowych;
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office);
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Lojalność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod nr telefonu: 58 75 12 730.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 19.06.2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, przy ul. Marynarki Polskiej 148 w Gdańsku (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 15.30) lub przesłać na adres:

Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

80-865 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 148.

(decyduje data wpływu oferty do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy Gdańsk/24/13

Naszym pracownikom oferujemy:

Podmiot publikujący: Pomorski OW NFZ
Autor informacji: Dyrektor Pomorskiego OW NFZ
Publikujący informację: Piotr Kollakowski