Główny specjalista w Dziale Administracyjno-Gospodarczym, Inwestycji i Zaopatrzenia w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym (umowa o pracę / w wymiarze 1 etatu)

Status

Główny specjalista
w Dziale Administracyjno-Gospodarczym, Inwestycji i Zaopatrzenia
w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym
Numer ogłoszenia: Kielce/24/05
Miejsce pracy: Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
Umowa o pracę / w wymiarze 1 etatu
Termin składania ofert: 6 sierpnia 2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
1. Opracowanie planów zadań inwestycyjnych i remontowych.
2. Ocena wniosków inwestycyjnych składanych przez poszczególne działy merytoryczne.
3. Opracowywanie wniosków o zmianę rzeczowego planu wydatków inwestycyjnych.
4. Uczestnictwo w opracowywaniu rocznego projektu rzeczowego planu wydatków inwestycyjnych Oddziału NFZ oraz zmian tego planu.
5. Monitorowanie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych oraz ich rozliczanie.
6. Nadzór nad ewidencją nieruchomości gruntowych, budynków i budowli Oddziału NFZ.
7. Organizacja okresowych przeglądów technicznych urządzeń, budynków i budowli.
8. Przygotowanie dokumentów do postępowań o zamówienie publiczne w zakresie prac inwestycyjnych i remontowych.
9. Sporządzanie analiz, cyklicznych raportów, sprawozdań i harmonogramów realizacji zadań inwestycyjnych.
10. Dokonywanie odbioru prac związanych z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych.
11. Współpraca z urzędami i wykonawcami.
12. Nadzór nad realizacją umów, posiadaną dokumentacją oraz aktualizacją baz danych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe techniczne, ekonomiczne lub administracyjne.
  • lata pracy zawodowej: 10-letni staż pracy, w tym minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze inwestycji.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w realizacji zadań związanych z administrowaniem obiektami (będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy prawo budowlane,
  • znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych,
  • znajomość przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami,
  • znajomość przepisów ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym,
  • znajomość przepisów z archiwizacji i zarządzania obiegiem dokumentów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • rzetelność,
  • dyspozycyjność,
  • obowiązkowość,
  • punktualność,
  • umiejętność myślenia analitycznego i kreatywność,
  • wysokie zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność i uprzejmość.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy
  • zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie na stanowisku pracy związanym z realizacją inwestycji,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail:
kadry@nfz-kielce.pl / nr telefonu: 41 – 36 46 223.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 6 sierpnia 2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (Kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
25-025 Kielce, ul. Jana Pawła II 9

z dopiskiem: oferta pracy Kielce/24/05

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Agnieszka Białas-Sitarska