O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Referent/Wydział Organizacyjno-Administracyjny / Dział Weryfikacji Uprawnień / Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ/1 etat/umowa o pracę w celu zastępstwa

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

referent/Wydział Organizacyjno-Administracyjny /
Dział Weryfikacji Uprawnień /
Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ

(nazwa stanowiska / komórka organizacyjna / nazwa Oddziału Wojewódzkiego)

(1 etat/umowa o pracę w celu zastępstwa)

(liczba etatów / forma zatrudnienia)

Numer ogłoszenia:  Łódź/24/47

Miejsce pracy Łódź

Termin składania ofert: 16.07.2024 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • weryfikacja statusu ubezpieczenia zdrowotnego świadczeniobiorców,
  • weryfikacja okresów ubezpieczenia zdrowotnego,
  • badanie prawa do świadczeń zdrowotnych na określony dzień,
  • udzielanie informacji telefonicznych i pisemnych z zakresu uprawnień świadczeniobiorców do świadczeń zdrowotnych finansowanych przez NFZ,
  • obsługa korespondencji,
  • prowadzenie spraw dotyczących potwierdzania prawa świadczeniobiorcy do świadczeń w oparciu o decyzje wydane na podstawie art. 54 ustawy o świadczeniach
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • wykonywanie czynności pomocniczych (np.: skanowanie, kserowanie),
  • obsługa plików Access, Excel oraz udostępnionych systemów informatycznych,
  • analiza danych na podstawie zgromadzonej dokumentacji papierowej i elektronicznej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • staż pracy – brak wymaganego stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • Wiedza: znajomość przepisów prawa -  ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r., poz. 146 ze zm.).
  • Kompetencje: umiejętność redagowania pism urzędowych; umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL, ACCESS); umiejętność analizy danych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych; umiejętność wykorzystywania stron internetowych Centrali NFZ, Oddziałów Wojewódzkich NFZ oraz Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji
    o Działalności Gospodarczej; umiejętność organizowania pracy własnej.
  • Cechy osobowościowe: komunikatywność; pozytywne nastawienie do pracy; umiejętność współpracy - pracy w zespole; samodzielność; zaangażowanie; rzetelność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu: 42-275-40-60; 42-275-40-23; 42-275-41-62).

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 16.07.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Łódź, ul. Kopcińskiego 58 (kancelaria czynna
w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

90-032 Łódź, ul. Kopcińskiego 58

z dopiskiem: oferta pracy Łódź/24/47

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Kandydaci, którzy zgłosili się i spełniają wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu nr Łódź/24/47 o naborze na wolne stanowisko pracy referenta w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym, w Dziale Weryfikacji Uprawnień:
1.    Michał Szablewski, zam. Pabianice.
2.    Joanna Biegarczyk, zam. Pawlikowice.
3.    Anna Lis, zam. Łódź.
4.    Aleksandra Stańczak, zam. Łódź.
5.    Patrycja Jaroszczyk, zam. Łódź.
6.    Norbert Urbaniak, zam. Łódź.

Wymienione osoby zostały zakwalifikowane do II etapu postępowania rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: ŁOW NFZ
Autor informacji: Agnieszka Różycka
Publikujący informację: Anna Leder
Publikacja informacji: 02.07.2024 13:40
Aktualizacja informacji: 22.07.2024 09:18
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty