Referent / Starszy Referent / Kancelaria Ogólna / Wydział Obsługi Klientów i Profilaktyki (1 etat / umowa o pracę na zastępstwo)

Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Maria Blacha, Lublin
  2. Jolanta Bułdin, Świdnik
  3. Paweł Cąkała, Lublin
  4. Monika Furtak, Rokitno
  5. Aleksandra Gorajek, Lublin
  6. Dorota  Gutowska, Lublin
  7. Agnieszka Jarema, Jakubowice Konińskie
  8. Klaudia Kaczmarska, Lublin
  9. Małgorzata Kawka, Lublin
  10. Anna Korzeniowska, Lublin
  11. Magdalena Małysz, Lublin
  12. Agnieszka Masierak- Malec, Lublin
  13. Wiktoria  Młodnicka, Lublin
  14. Adam Panasiuk, Lublin
  15. Marcin Rybicki, Lublin
  16. Wioleta Skiba, Lublin
  17. Agnieszka Wolniewicz-Warda, Lublin

Główne zadania:

  • przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji, przesyłek i rachunków;
  • rejestrowanie korespondencji w systemie informatycznym;
  • rozdzielanie i przekazywanie korespondencji do poszczególnych komórek organizacyjnych;
  • zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji wychodzącej;
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa interesantów w zakresie kierowania do poszczególnych komórek organizacyjnych;
  • obsługa urządzeń biurowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe, przy czym:

  • dla stanowiska referenta nie jest wymagany staż pracy,
  • dla stanowiska starszego referenta: przy wykształceniu wyższym nie jest wymagany staż pracy, przy wykształceniu średnim wymagany co najmniej 3-letni staż pracy zawodowej.

Mile widziane doświadczenie zawodowe:

  • w zakresie administracji biurowej na stanowisku administracyjno-biurowym związanym z zarządzaniem dokumentacją bądź pracą w kancelarii lub archiwum,
  • z systemem elektronicznego zarządzania dokumentacją.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. tj. z dnia 16 stycznia 2024 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 146) w następującym zakresie: Dział V Rozdział I;
  • wiedza na temat zadań realizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia;
  • ogólna wiedza na temat systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność obsługi programów MS Office, w szczególności MS Word, na poziomie podstawowym;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • predyspozycje psychofizyczne do pracy z interesantem: wysoka kultura osobista, komunikatywność, orientacja na klienta, dobra organizacja pracy własnej, podzielność uwagi, radzenie sobie w sytuacjach trudnych;
  • umiejętność zgodnego współdziałania w zespole;
  • rzetelność;
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów;
    w przypadku ofert papierowych wymagany jest podpis, w przypadku aplikowania przez elektroniczny system eRecruiter należy zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: kadry@nfz-lublin.pl.

Dokumenty należy składać do 14 czerwca 2024 r. (decyduje data wpływu do Oddziału):

  • w formie papierowej w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia lub przesłać na adres:

ul. Szkolna 16, 20 - 124 Lublin,
z dopiskiem: oferta pracy nr Lublin/24/17

  • albo w formie elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową.

Podmiot publikujący: Lubelski OW NFZ
Autor informacji: Wydział Spraw Pracowniczych
Publikujący informację: Łukasz Bondyra