O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Starszy referent w Dziale Rozliczania Umów w Wydziale Ekonomiczno-Finansowym (1 etat / umowa o pracę)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne:

  1. Pan Paweł Karczewski, zam. Olsztyn,
  2. Pani Justyna Kocińska, zam. Olsztyn,
  3. Pani Dominika Konopka, zam. Olsztyn,
  4. Pani Beata Popławska, zam. Olsztyn,
  5. Pani Małgorzata Pułjanauskas, zam. Olsztyn,
  6. Pani Katarzyna Sadolewska, zam. Olsztyn,
  7. Pan Mateusz Sękowski, zam. Olsztyn,
  8. Pani Karolina Wieczorek, zam. Olsztyn,
  9. Pani Ewa Zalega, zam. Sząbruk.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowywanie sprawozdawczości finansowej,
  • kontrola merytoryczna dokumentacji rozliczeniowej,
  • analizowanie stopnia realizacji umów na świadczenia zdrowotne.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym oraz 3-letnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze świadczeń publicznych,
  • znajomość ustawy o podatku od towarów i usług,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów Excel i Word,
  • obowiązkowość, rzetelność i sumienność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: .

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 10.06.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie ul. Żołnierska 16 (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. Żołnierska 16

10-561 Olsztyn

z dopiskiem: oferta pracy Olsztyn/24/11

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Autor informacji: Krystyna Rogalska
Publikujący informację: Agnieszka Budziszewska
Publikacja informacji: 23.05.2024 14:35
Aktualizacja informacji: 12.06.2024 11:10
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty