O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Młodszy Specjalista w Wydziale Spraw Pracowniczych w Opolskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

GŁÓWNE ZADANIA:

  • prowadzenie spraw związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy pracowników Oddziału;
  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz wymaganej obowiązującymi przepisami dokumentacji pracowniczej;
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • wystawianie skierowań na wstępne, kontrolne i okresowe badania lekarskie,
  • prowadzenie spraw związanych ze szkoleniem pracowników,
  • zgłaszanie pracowników i członków ich rodzin do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz ich wyrejestrowywanie;
  • sporządzanie sprawozdań z zatrudnienia i wynagrodzeń;
  • sprawozdawczość do GUS;

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wyższe,
  • minimum 2 lata stażu pracy,
  • doświadczenie zawodowe w kadrach,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy (kodeks pracy, przepisy wykonawcze),
  • znajomość programu Płatnik,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań do GUS, US, PFRON,
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji rozliczeniowych ZUS,
  • bardzo dobra znajomość kodeksu pracy oraz przepisów wykonawczych,
  • dodatkowe wykształcenie –szkolenia, kursy, studia podyplomowe z zakresu kadr,
  • mile widziane doświadczenie w realizacji zadań z zakresu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • terminowość i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • wysoka kultura osobista,

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (adresem e-mail: / nr telefonu:).

oraz pod  nr telefonu: 775495230, 775495396

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 15 lipca 2024 roku w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

45 – 310 Opole ul. Ozimska 72A

Wydział Spraw Pracowniczych,

z dopiskiem: oferta pracy Opole/24/11

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Barbara Pawlos
Publikacja informacji: 28.06.2024 15:20
Aktualizacja informacji: 28.06.2024 15:29
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty