O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Informatyk w Dziale Aplikacji w Wydziale Informatyki w Wielkopolskim OW NFZ

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko informatyka w Dziale Aplikacji w Wydziale Informatyki Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu

dot. naboru NFZ15-WSP.110.10.2024 (numer ogłoszenia Poznań/24/15), ogłoszonego dnia 24 maja 2024 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Adres zamieszkania

1.

Gardziński Sebastian

Wałcz

2.

Kowalski Patryk

Poznań

3.

Nowak Jakub

Poznań

4.

Przybylski Jan

Luboń

5.

Zieliński Krzysztof

Luboń

Poznań, dnia 26 czerwca 2024 r.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie ciągłej i sprawnej pracy systemu (części bazodanowo - aplikacyjnej),
  • nadawanie i weryfikacja uprawnień użytkowników systemu,
  • szkolenie i wdrażanie nowych rozwiązań systemu, aktualizacja eksploatowanego oprogramowaniem przez WOW NFZ.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie informatyczne lub wyższe na kierunku/w zakresie Informatyka,
  • lata pracy zawodowej: minimum 5 – dotyczy osób z wykształceniem średnim informatycznym.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość SQL,
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux,
  • umiejętności w zakresie wykonywania analiz danych i ich prezentacji,
  • znajomość języka angielskiego (zrozumienie dokumentacji technicznej),
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,
  • doświadczenie we wsparciu użytkowników końcowych systemów informatycznych,
  • komunikatywność,
  • kreatywne myślenie,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • skuteczne działanie.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej – dotyczy osób z wykształceniem średnim informatycznym,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Zapraszamy

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: julita.redlak-szukalska@nfz-poznan.pl / nr telefonu: 61 850 60 29.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 7 czerwca 2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w budynku Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158  (w godzinach pracy urzędu) lub przesłać na adres:

Wielkopolski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Grunwaldzka 158, 60-309 Poznań

z dopiskiem: oferta pracy Poznań/24/15

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: WOW NFZ
Autor informacji: Julita Redlak-Szukalska
Publikujący informację: Mikołaj Woźniak
Publikacja informacji: 24.05.2024 14:25
Aktualizacja informacji: 26.06.2024 10:09
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty