Starszy referent w Wydziale Obsługi Klientów i Profilaktyki Punkt Obsługi Klientów w Przemyślu Narodowy Fundusz Zdrowia Podkarpacki Oddział Wojewódzki z siedzibą w Rzeszowie 1 etat/umowa o pracę

Status

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa pacjentów oraz innych interesariuszy, w tym:
    • udzielanie informacji ogólnych m.in. o możliwości załatwienia sprawy, nowych usługach e-zdrowia, przysługujących pacjentom prawach,
    • wydawanie Europejskich Kart Ubezpieczenia Zdrowotnego,
    • potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne,
    • potwierdzanie profilu zaufanego.

WYMAGANIA:
Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe
  • lata pracy zawodowej:
    • lata pracy zawodowej nie są wymagane.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane doświadczenie przy obsłudze klienta,
  • znajomość przepisów z zakresu:
    • ubezpieczeń zdrowotnych,
    • zasad udzielania świadczeń zdrowotnych,
    • praw pacjenta,
  • biegła obsługa komputera, w tym obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi klientów, szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje,
  • rozwiązywania problemów z trudnym klientem,
  • wysoka kultura osobista

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod nr telefonu: 17 86 04 214.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 02.08.2023r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub
przesłać na adres:
Podkarpacki Oddział Wojewódzki
Narodowego Funduszu Zdrowia
ul. Zamkowa 8
35 – 032 Rzeszów
z dopiskiem: oferta pracy Rzeszów/24/08

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Rafał Śliż