O NFZ

Ogłoszenia o pracę

Infografika. Tekst: Działamy w imieniu i na rzecz pacjentów

Radca Prawny w Wydziale Prawnym w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim NFZ (umowa o pracę/pełny etat – 1 wakat)

Stanowisko
Miejsce pracy
Numer ogłoszenia
Termin składania ofert
Status

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Reprezentowanie NFZ w postępowaniach przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami egzekucyjnymi i przed innymi organami.
  • Przygotowywanie opinii prawnych, udzielanie porad i wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów prawa.
  • Wykonywanie innych zadań z zakresu obsługi prawnej, wynikających z ustawy o radcach prawnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe prawnicze i wpis na listę radców prawnych, minimum 6 miesięcy doświadczenia w wykonywaniu zawodu radcy prawnego.

(Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; lata pracy zawodowej należy potwierdzić świadectwami pracy / zaświadczeniem o zatrudnieniu / zaświadczeniem o wykonaniu umowy zlecenia / aktualnym wyciągiem z CEIDG)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE.
  • Znajomość systemu informacji prawniczej Legalis.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa cywilnego i postępowania cywilnego, ochrony zdrowia, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, postępowania administracyjnego i egzekucyjnego.

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku radcy prawnego w administracji państwowej lub samorządowej, bądź w podmiocie leczniczym, w tym doświadczenie w występowaniu w postępowaniach sądowych w charakterze pełnomocnika procesowego.
  • W chwili podjęcia zatrudnienia kandydat powinien spełniać wymogi określone w art. 112 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • kwestionariusz osobowy kandydata,
  • kopie dokumentów potwierdzające wymagane w ogłoszeniu wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę (świadectwa pracy), umowy zlecenie (zaświadczenia) lub prowadzenia działalności gospodarczej  (wydruk z CEIDG),
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod numerem telefonu: 22 279 75 07

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 15.07.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ (kancelaria czynna: poniedziałek 8.00-18.00, wtorek – piątek w godzinach 8.00-16.00) wejście od ulicy Chałubińskiego 8 lub przesłać (decyduje data wpływu dokumentów do Oddziału Wojewódzkiego) na adres:

Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Chałubińskiego 8

00-613 Warszawa

z dopiskiem: oferta pracy WP/24/47

lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego

Infografika. Tekst: Nasze wartości: Otwartość na Pacjenta, efektywność, innowacyjność, satysfakcja pracownika
Podmiot publikujący: Mazowiecki OW NFZ
Autor informacji: Weronika Matwijiszyn
Publikujący informację: Sylwia Biczyńska vel Bicz
Publikacja informacji: 27.06.2024 13:50
Sprawdź historię zmian
Wszystkie oferty