Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych w Dolnośląskim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia (1 etat, umowa o pracę)

Status

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:

  • kierowanie pracą podległych komórek organizacyjnych pionu finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, zarządzeniami i innymi wewnętrznymi regulacjami,
  • odpowiedzialność i nadzór nad sprawną i efektywną realizacją zadań podległych komórek organizacyjnych,
  • odpowiedzialność za organizację i realizację zadań powierzonych przez Dyrektora Oddziału oraz zapewnienie funkcjonowania adekwatnej, skutecznej i efektywnej kontroli zarządczej w nadzorowanych komórkach organizacyjnych Oddziału,
  • efektywne gospodarowanie środkami finansowymi Oddziału,
  • przygotowywanie projektu planu finansowego Oddziału,
  • przygotowywanie corocznej prognozy przychodów i kosztów Oddziału,
  • przygotowywanie projektów planów inwestycyjnych Oddziału,
  • nadzór nad wykonaniem planu finansowego Oddziału,
  • nadzór nad rozliczaniem umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej,
  • nadzór nad sprawozdawczością przygotowywaną przez podległe komórki organizacyjne dla Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
  • nadzór nad zapewnieniem administracyjno-technicznej obsługi Oddziału,
  • nadzór nad realizacją zadań związanych z planowaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych w Oddziale.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe magisterskie,
  • minimum 5 lat pracy zawodowej,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w sektorze ochrony zdrowia;
  • znajomość zagadnień dotyczących działalności Narodowego Funduszu Zdrowia;
  • znajomość przepisów prawa, w szczególności z zakresu ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. 2024 poz. 146), ustawy z dnia 29.09.1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120), ustawy z dnia 27.08.2009 r. ustawy o finansach publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1270).

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność planowania i organizowania pracy podległego zespołu,
  • terminowość i odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • skrupulatność w realizacji zadań,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność,
  • uczciwość,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy kandydata,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej, w tym na stanowisku kierowniczym,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności zakazem zajmowania stanowisk kierowniczych w urzędach organów władzy publicznych lub pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi,
  • oświadczenie lustracyjne lub informacja o złożeniu oświadczenia lustracyjnego, zgodnie z art. w zw. z art. 4 pkt 29 ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1633) – dotyczy kandydatów urodzonych przed 1 sierpnia 1972 r.- oświadczenie lub informację, o której mowa powyżej należy złożyć w zamkniętej i opisanej kopercie podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • poświadczenie bezpieczeństwa związanego z dostępem do informacji niejawnych, oznaczonych klauzulą „Poufne” lub w przypadku jego braku - oświadczenie kandydata o dobrowolnym poddaniu się procedurze sprawdzającej umożliwiającej nadanie takiego poświadczenia,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • podpisane oświadczenia o treści:

- „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku dołączonego do oferty pracy Wrocław/24/17”.

UWAGA! Dołączenie wizerunku kandydata jest dobrowolne.

- „Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się i przyjmuję do wiadomości Klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Narodowym Funduszu Zdrowia oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacyjnym Wrocław/24/17”.

- Oświadczam, iż pozostaję świadom/a treści art. 107 ust. 6 i 7 oraz art. 112 ust. 1 pkt 2-9 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 146) i zakazom w nich ustanowionym. W przypadku zatrudnienia na stanowisku Zastępcy Dyrektora Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia zobowiązuję się do przestrzegania przepisów art. 107 ust. 6 i 7 oraz art. 112 ust. 1 pkt 2-9 ustawy o świadczeniach”.

  • Kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą dołączyć do oferty kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

UWAGA! W przypadku dołączenia dokumentu z orzeczeniem o niepełnosprawności, konieczne jest podpisanie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych - RODO), zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacyjnego Wrocław/24/17”.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod (adresem e-mail: rekrutacja@nfz@wroclaw.pl / nr telefonu: 71 79-79-261.

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 18.06.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w Sali Obsługi Klienta przy ul. R. Traugutta 55, 50-416 Wrocław (Punkt podawczy czynny: w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać (decyduje data wpływu dokumentów do Oddziału Wojewódzkiego) na adres:

Dolnośląski Oddział Wojewódzki

Narodowego Funduszu Zdrowia

ul. R. Traugutta 55, 50-416 Wrocław

z dopiskiem: oferta pracy Wrocław/24/17

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Publikujący informację: Joanna Małaszkiewicz