Młodszy Specjalista w Wydziale Spraw Pracowniczych w Mazowieckim Oddziale Wojewódzkim NFZ (umowa o pracę/pełny etat – 1 wakat )

Status

Lista kandydatów, którzy spełnili warunki formalne:

  • Charzewska Emilia, Warszawa
  • Grabińska Kamila, Warszawa
  • Hochel Magdalena, Warszawa
  • Kurbyko Andrii, Warszawa
  • Kuśnierczyk Radosław, Warszawa
  • Lipska Anna, Żyrardów
  • Nosowska Małgorzata, Warszawa
  • Nozderka Wiktor, Warszawa
  • Patenkiewicz Katarzyna, Warszawa
  • Schabowska Alicja, Warszawa
  • Siemieniak Adriana, Warszawa
  • Wiktorowicz Danuta, Mińsk Mazowiecki
  • Wilk Weronika, Warszawa
  • Wrotkowska Kinga, Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników Oddziału (wprowadzanie do systemu kadrowo-płacowego absencji, nadgodzin, przygotowywanie harmonogramów dla pracowników zatrudnionych na niepełny etat itp.),
  • Przygotowywanie dla pracowników skierowań na badania medycyny pracy, a także monitorowanie terminów ważności tych badań i wprowadzanie danych z zaświadczeń lekarskich do systemu kadrowo-płacowego,
  • Rozliczanie kosztów poniesionych na badania medycyny pracy dla pracowników,
  • Przeprowadzanie postępowań o zamówienie publiczne na realizację szczepień profilaktycznych dla pracowników, monitorowanie ich realizacji oraz rozliczanie kosztów,
  • Przygotowywanie arkuszy planów urlopów dla pracowników oraz monitorowanie ich realizacji,
  • Wprowadzanie do systemu kadrowo-płacowego wymiaru urlopów
  • Obsługiwanie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych:

- przyjmowanie wniosków od osób uprawnionych,

- sporządzanie projektu preliminarza oraz monitorowanie jego wykonania,

- przygotowywanie dokumentów związanych z obsługą funduszu.

  • Wystawianie delegacji podczas nieobecności pracownika odpowiedzialnego za to zadanie.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z realizacją zadań Wydziału Spraw Pracowniczych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie:
    - co najmniej średnie.
  • Lata pracy zawodowej:
    - minimum 4 - letnie doświadczenie zawodowe przy wykształceniu średnim.
    - minimum roczne doświadczenie zawodowe przy wykształceniu wyższym.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft OFFICE (Word, Excel).
  • Umiejętność posługiwania się przepisami prawa niezbędnymi do wykonywania zadań zamieszczonych w ogłoszeniu.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego SPIN.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).
  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod (nr telefonu: 22 279 75 07 )

Dokumenty w formie papierowej należy składać do 10.06.2024 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ ul. Chałubińskiego 8 (przy pomocy skrzynki korespondencyjnej dostępnej w Kancelarii Ogólnej MOW NFZ)  lub przesłać na adres:

Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Chałubińskiego 8

00-613, Warszawa

(decyduje data wpływu do Oddziału)

z dopiskiem: oferta pracy WSP/24/38

Podmiot publikujący: Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ
Autor informacji: Weronika Matwijiszyn
Publikujący informację: Sylwia Biczyńska vel Bicz