Biuletyn Informacji Publicznej

Drukuj

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu - BAG.261.1.31.2018

19-11-2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. 

Wszystkie dokumenty oraz wszelkie korespondencja dotycząca niniejszego postępowania tj. Zakup serwerów kasetowych (Blade) wraz z obudową na potrzeby systemów informatycznych, opublikowane będą na platformie. Wejście na platformę poprzez link:

https://nfz.ezamawiajacy.pl

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

źródło - Biuro Administracyjno-Gospodarcze

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Autor informacji: Katarzyna Brennek
Publikujący informację: Paweł Grzybowski
Publikacja informacji: 19.11.2018 00:00
Aktualizacja informacji: 19.11.2018 10:20
Źródło: Biuro Administracyjno-Gospodarcze
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności